0(212) 514 13 30 info@gunescd.com

CD ÇOĞALTIM

HİZMETLERİMİZ

Öncelikle kopyalanmasını istediğiniz master diski bize kurye, kargo veya ftp ile bize gönderirsiniz. Göndermiş olduğunuz diskiniz gerekli kontrollerden geçer yeni çizik olmayan bir diske hatasız kopyalandıktan sonra çoğaltım işlemine hazır hale gelmiş olur. İçeriğiniz interaktif CD ise CD’nizin otomatik açılması için gerekli autorun dosyanız hazırlanır ve müşteri CD’yi bilgisayara takdığında interaktif CD otomatik olarak çalışmaya başlar.

 

Eğer master diskiniz bir cd içinde değil de farklı bir kaynaktaysa şu gibi imkanlarımız da mevcuttur:
DVD’ yi CD ye Kopyalama Video Kasetten CD ye Kayıt (Örenğin: VHS Kasetten CD ye Kayıt) vb. şekilde işlem gerçekleştirilir.

Bu işlemlerden sonra çoklu cd kopyalama işlemine geçilir ve Auto-Check sistemi ile hatasız ve garantili bir biçimde cd çoğaltma işlemi gerçekleştirilir. CD çoğaltma işleminin kalitesi kullanılan medyanın kalitesi ve veri yazılma işleminin kalitesi ile ilgilidir. Firmamız medya seçiminde %100 kaliteli boş medyaları kullanmaktadır. Yazım işlemi, yazım sonrası kontrol mekanizmasına sahip kopyalayıcılarla hatasız bir şekilde kopyalanmaktadır. Ayrıca bilgileriniz sizin için önemliyse ve paylaşılmasını istemiyorsanız kopya korumalı cd kopyalama da yapabiliriz. Hatalı, çalışmayan, parmak izi ve lekelerle dolu bozuk cd ler sizin ve firmanızın prestijini sarsabilir. CD Kopyalamak önemsenmesi gereken bir iştir ve biz bu işi gerçekten önemsiyoruz.

Bilgiler: 650 – 700 MB Standart cd çoğaltma, Standart bir CD’nin alabileceği görüntü büyüklüğü maksimum 80 dakikadır. (Eğer VCD formatında olursa). İstenirse çeşitli diğer formatlarda bu süre artırılabilir.

 

• T.C. Kanunlarına ve Toplum Genel Ahlakına aykırı içeriğe sahip ve Telif Hakkı Yasalarıyla koruma altına alınmış olan cd’lerin ve dvd ‘lerin çoğaltımı çalışması yapılmamaktadır.

• Müşteri’den alınan cd içerisindeki içerik sorumluluğu tamamen müşteriye aittir. Cd içeriğinden oluşabilcek her türlü problemden müşteri kendisi sorumludur.

• Cd Üzeri tasarım müşterinin kendisine aittir. Bizden istenilen tasarımlar ücrete dahil değildir. Müşteri isteğe göre tasarımını firmamıza ücret karşılığı yaptırabilir.

• Müşteriye verilen teslimat süresinde, oluşabilecek sorunlardan dolayı firmamızın 1 gün gecikme süresi opsiyonu vardır. Bunun haricinde gecikmelerden firmamız sorumludur.

• Teslimat süresi çoğaltılacak olan cd’nin elimize geçtiğinden sonraki süredir.